Deweloper - Janusz Lipka

Firma działa na rynku od 1946 roku, od 1979 roku firmę prowadzi Janusz Lipka, a w branży budowlanej funkcjonujemy od 1990r. Tak duże doświadczenie pozwala nam zagwarantować uczciwą i rzetelną współpracę oraz naprawdę wyjątkową jakość oferowanych usług.

Prowadzimy kompleksową obsługę inwestycji od zakupu nieruchomości, poprzez obsługę prawną, projektowanie, realizację, aż do pozyskania Klientów i sprzedaży mieszkań. Z każdym rokiem konsekwentnie powiększamy swój dorobek inwestycyjny i grono zadowolonych Klientów.

Nie jesteśmy wielkim holdingiem, dlatego potrafimy szybko i elastycznie dostosować się do oczekiwań Klientów, wymagań rynku i reagować na zmieniające się warunki. Wypracowaliśmy odpowiednią bazę kapitałową, która zapewnia nam stabilność finansową i stanowi dodatkową gwarancję dla wszystkich osób związanych z naszą Firmą. Staramy się nie korzystamy z kredytów na nasze inwestycje - dążymy do realizacji ich własnymi środkami. Na uwagę zasługuje również fakt, że każdą inwestycję realizujemy terminowo.